“Критий басейн у Золотоноші буде доступним для всіх мешканців громади”, – Віталій Войцехівський

У Золотоноші тривають роботи з реконструкції критого басейну гімназії ім. С. Скляренка.

Об’єкт для громади – довгоочікуваний і важливий, наголошує очільник ТГ Віталій Войцехівський. Саме він ще кілька років тому розпочав активно шукати можливості для будівництва басейну, і в 2016 році з Державного фонду регіонального розвитку було виділене фінансування. Але за браком коштів об’єкт не вдалося завершити. Нині в межах програми «Велике будівництво» роботи на ньому відновилися.

Басейн є прибудовою до будівлі гімназії, з’єднується перехідною галереєю. Він призначений для різних видів спортивного плавання, має п’ять доріжок.

Голова Золотоніської громади Віталій Войцехівський зауважив, що насправді за попередній період вже було зроблено чимало: підведені всі необхідні підземні комунікації, облаштовано пандуси, закуплено вітражі та плитку для облицювання підлоги.

Найближчим часом ремонтники будуть проводити штукатурку ванни басейну. Також проєктом передбачено виконати інші внутрішні будівельні роботи, монтаж електричних мереж, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, водопроводу та каналізаційних мереж, облаштувати автоматичні мережі пожежної сигналізації, благоустрій і озеленення території.

– Важливо, що цей проєкт ми реалізуємо за всіма вимогами інклюзії. Черкащина серед перших долучилась до ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», – прокоментував голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко, який разом із Віталієм Войцехівським оглянув об’єкт.

– Громада давно чекає на відкриття басейну. Він буде доступним не тільки для школярів, а й для всіх мешканців громади. Золотоніський басейн стане другим подібним об’єктом на лівому березі Черкаської області, – додав Віталій Войцехівський.

*Політична реклама

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.