Кривавий інцидент із тваринами в центрі міста: хто власник бійцівських собак?

17 травня в центрі Черкас бійцівські собаки розірвали дворового пса та нанесли травми його господарю. Свідки події запевняють, що власник тер’єрів свідомо спустив своїх тварин на жертву. Історія набула серйозного розголосу в соцмережах, а поліція зареєструвала заяву про злочин.

Виявляється, прізвище власника бійцівських собак має слід в судових документах.

Фото із “Фейсбуку”

Ім’я чоловіка оприлюднила в своєму пості подруга постраждалого. Також про нього повідомляє активіст Володимир Іващенко.

Юрій Дерунець у період з 2015 по 2018 рік вчиняв адміністративні правопорушення, пов’язані з порушеннями правил дорожнього руху. Всі їх розглядав Соснівський райсуд Черкас, але до відповідальності його не притягували. Інформація про це міститься на ресурсі «Судова влада».

У жовтні 2015 року, коли Дерунець працював в управлінні поліції охорони, він в’їхав в припаркований автомобіль, завдавши йому механічних пошкоджень. Суд обмежився усним зауваженням і звільнив чоловіка від відповідальності. У грудні того ж року він пошкодив власний автомобіль, не впевнившись в безпеці руху. Складено протокол про адмінправопорушення. Суд звільнив його від відповідальності. У листопаді 2016 року Дерунець здійснив наїзд на перешкоду. Суд обмежився усним зауваженням.

У квітні 2018 року на Юрія Дерунця було складено протокол за керування автомобілем з ознаками алкогольного сп’яніння. Проте в суді було переглянуто відео, з якого дійсно видно, що Дерунець був п’яним, але автомобілем не керував, а вигулював в такому стані собак. Провадження було закрито.

Щодо останнього описаного інциденту, то власні джерела «18000» інформують, що причиною виклику поліції тоді ймовірно став конфлікт Дерунця із жителями будинку. Мовляв, він, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спустив бійцівських собак на дворових.

Фото – work.ua

Судячи з біографії Дерунця, яку він розмістив на work.ua, він має юридичну освіту, працював державним виконавцем та в УДСО. Торік шукав роботу юристом.

За однією адресою із Юрієм Дерунцем зареєстрована Ольга Анатоліївна Дерунець, яка здійснює адвокатську діяльність. Жінка з точно таким же ПІП була суддею в Соснівському райсуді Черкас, звідки була звільнена у 2016 році. У 2014 році проти неї було відкрито дисциплінарну справу.

коментарі
9 Коментарів
 1. Посилання на пост свідка https://www.facebook.com/alissavander/posts/1037173889813413

 2. Соромно за колег, за написання матеріалу з порушенням журналістських стандартів. Найперше – відсутній коментар одного з головних учасників події. Точніше жодного з двох головних героїв. Тільки абстрактні свідки, джерела і безіменна дівчина, якої там не було. Ще активіст, якого теж там не було. Та у нас ще й автор безіменний? Де коментар поліції, лікарів, юриста???
  Журналіст має емоції залишати поза матеріалом.
  Очевидно, що Ви, авторе, не навчалися на журналіста, а лише уявили себе журналістом. Насправді – безвідповідальний писака. Ще вчитися і вчитися.
  Також порушення журналістської етики та розголошення персональних даних.
  А потім головний редактор відповідає за статею дифамація у суді.

 3. Автору статті – дякую за матеріал! Із коментатором “Міла” повністю не погоджуюсь! Так дійде до того, що і убивць людей виправдовувати почнуть. Є конкретний випадок,є розірвана маленька собачка,іі постраждалий господар,висновки лікарів. А виправдовувати виродка,який спокійно спостерігав за вбивством невинноі тваринки і каліченням іі господаря….це без коментарів

  1. Хто Ви така, щоб коверкати журналістські стандарти?
   Ніхто не виправдовує, але й об’єктивності тут немає.

   1. Ваша думка дуже важлива для редакції, шановна Міла Анонімівна з разними поштами. Судячи з вашого коментаря, Ви володієте вкрай цінним багажем інформації. Тож ми бажаємо Вам вміло використати її не лише в коментарях на нашому сайті, а й для написання власних, значущих для суспільства, матеріалів. Стандартів і етики Вам в помощь))

 4. Міла, погоджуюся з Вами на 100%.

 5. Посилання на пост господаря стаффів:
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2387348304651110&id=100001278926606

 6. Була свідком інциденту, бачила і чула все, крім моменту, коли собаки накинулися на іншу. Ніяких команд “Рви!”, “Работай” – не чула, зате чула команди “Фу” та “Нельзя” від господаря тер’єрів. Також бачила, як господар бійцівських собак намагався їх забрати віл маленької собаки. І свідків бачила, які підійшли трішки пізніше і давали інтерв’ю нещодавно.
  Нікого не виправдовую, але не розумію, навіщо брехати про те, що господар тер’єрів нічого не робив та натравлював собак? Кому і навіщо ці побрехеньки потрібні?

  1. рібята, ви хоч би не тупили та не строчили коменти з одного Ай-Пі. це видно, якшо ви не в курсі)

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *