Кубок світового виклику: черкасець Ілля Ковтун виборов дві медалі

Черкаський гімнаст Ілля Ковтун виборов золоту та бронзову медалі Кубка світового виклику.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК у Черкаській області.

Нагороди Ковтун виборов у перший день фіналів Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики, що тривав у хорватському Осієку.

Ілля Ковтун виконує вправи на коні

Перше місце вдалось посісти на паралельних брусах. Ілля Ковтун отримав оцінку 15,133. Це на 0,167 бала більше за найближчого суперника гімнаста – бронзового призера Олімпіади-2020 у цьому виді програми Ферхата Ариджана з Туреччини.

Також черкасець посів третє місце у вправах на коні (14,500), поступившись двом представникам Вірменії.

Нагадаємо, черкаський легкоатлет – з нагородою чемпіонату України.

Також читайте: “Я давно поставив собі за мету готуватися до змагань так, щоб повертатися з нагородами”: історія черкаського чемпіона зі спортивної гімнастики.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди