Квартирник у БК: “Бумбокс” у Черкасах презентував новий альбом (ФОТО, ВІДЕО)

Фото Анастасії Небоги

Учора, 8 березня, гурт “Бумбокс” презентував у Черкасах свій новий альбом “Таємний код: Рубікон”.

До нього увійшло 14 пісень. Першу частину альбому “Бумбокс” представив назагал у вересні минулого року, другу – у грудні. Його записували у трьох країнах: Україні, США та Франції.

Фото Анастасії Небоги

У рідному місті на соліста гурту Андрія Хливнюка чекала переповнена “Дружба народів”. Аби задовольнити всіх охочих потрапити на концерт, у “Дружбі” навіть доставили кілька десятків стільців.

Сам Хливнюк під час виступу неодноразово наголовував на тому, що народився в Черкасах і має низку спогадів звідси: присвячував пісні “Хімпосьолку та Юго-Западному” і згадував, як закоханий написав пісню, йдучи по одній із вулиць на Митниці. Ідеться про хіт “Та что”, який виконавець доопрацював уже в Києві.

– У цьому залі я вперше вийшов на велику сцену. Чудове місце, чудові люди. Дякую, що вони були поряд, і дякую, що деякі з них лишаються поряд і сьогодні. Сьогодні святковий день. Я розумію, що ви різними методами вмовили своїх чоловіків купити квитки. Пацани, я з вами. Я знаю, що це важко, терпіть. Це триватиме всього якихось півтори-дві години, – жартував на початку концерту Хливнюк.

Виступ “Бумбокса” в Черкасах став сумішшю пісень із нового альбому, а також уже старих відомих хітів як “Вахтерам”, “Наодинці”, “Поліна” тощо. На завершення Хливнюк виконав пісню Кузьми Скрябіна “Спи собі сама”.

За словами черкащанина, нова платівка вийшла дуже ліричною.

– Давно хотілося ліричної платівки. Не тому, що на серці шкреблися коти. А тому, що в нашому житті, крутому і класному, хоч і бувають 8 березня, але дуже зрідка. І хочеться повернутися інколи в цей настрій, щоб не думати про зимову гуму, кредити і всю цю лабуду, яка нас оточує, – зазначив Андрій Хлинюк, зігравши опісля пісню з нового альбому з назвою “Плющ”, основою для якої стала поезія Лесі Українки.

Фото Анастасії Небоги

Також Андрій Хливнюк згадав, як кілька разів приходив на концерти в “Дружбу народів” як слухач. Це було багато років тому, коли його мама тут працювала бухгалтером.

– Колись у цьому будинку культури виступали гурти з непідключеними гітарами. І я все думав: як вони на непідключених гітарах так круто лабають. Це був якийсь радянський бой-бенд. І на якійсь пісні соліст уже засоромився і каже: Японія, технології, безпровідні передатчики. Але і я, 16-річний пацан, зрозумів, що це повна туфта. Більше я не ходив на концерти, на які мене мама могла просунути, – згадав лідер “Бумбокса”. – Цінуймо, це дуже важливо, що сьогодні ми можемо ходити у своїх містах на концерти, де грають наживо на інструментах. Це стало нормою – люди більше не співають під плюсові фонограми.

Фото Анастасії Небоги

Також він закликав молодих музикантів бути впевненими в собі.

– Так сталося, що наш альбом побував уже в кількох країнах. Слухайте, якщо пацан із “Салюта” зміг, то і у вас усе вийде, – закликав Хливнюк.

А сам концерт у Черкасах через атмосферу охрестив “квартирником у БК”.

Фото Анастасії Небоги

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *