Легкоатлети з Черкас здобули нагороди на чемпіонаті України

черкащани серед переможців

Спортсмени з Черкас здобули золоті, срібні та бронзові медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбувся у Львові.

Про це повідомили у відділенні НОК України в Черкаській області.

Як зазначили в дописі, серед переможців:

• Вікторія Банира виборола друге місце серед дорослих жінок із метання списа, її результат – 49.41 м;
  • Денис Нечипоренко виборов срібло чемпіонату серед дорослих із бігу на 400 м із бар’єрами, його результат – 52.55 секунди;
  • Ростислав Голубович став чемпіоном України серед молоді з бігу на 400 м, його результат – 47.93 секунди;
  • Владислав Бідненко здобув третє місце серед молоді в метанні диска, його результат – 40 метрів 31 сантиметр;

Крім цього, ще одна черкащанка Вікторія Брижко стала срібною призеркою Командного чемпіонату України з багатоборства серед молоді U-23, результат –  3353 очок. Ці змагання також відбулися у Львові.

Нагадаємо, що черкаський спортсмен виборов золоті нагороди чемпіонату України зі стрільби.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”