Лічені години до фінішу: які проєкти реєстрували черкащани в Громадському бюджеті-2021

Станом на сьогодні опрацювали 83 проєкти на участь у Громадському бюджеті-2021, ще близько семи паперових чекають реєстрації.

Про це в коментарі “18000” розповів начальник відділу підтримки громадянського суспільства в ЧМР Олексій Дубовий.

За словами Олексія Дубового, цього року багато проєктів, ініційованих школами, – це спортивні майданчики, бігові доріжки. Також пожвавились дитячі садочки. Здебільшого були пропозиції щодо оновлення ігрових майданчиків.

– Серед цікавих і різноманітних – надземний пішохід по вулиці Сумгаїтській. Подавали проєкт, який пропонує на перехрестях міста встановлення звукових світлофорів для незрячих. Із медицини – обладнання, облаштування доріжок для скандинавської ходьби, – розповів Олексій Дубовий.

Також зареєстрували проєкт з будівництва приміщення для безпритульних котів. Багато проєктів для зелених зон.

Водночас було декілька учасників, яким відмовили в участі цього року. Це стосується бюджетних установ, наприклад, переможців Громадського бюджету-2020.

Зазначимо, нині кількість усіх проєктів невідома, адже до кінця доби триває реєстрація. Тому комісія упродовж наступного тижня проаналізує всі пропозиції й оприлюднить загальний перелік проєктів.

– Кожного року хотілось, щоб подавали все більше проєктів. Цього року, на жаль, рекорду не буде. Будемо аналізувати, чому так сталось, можливо, недопрацювали по рекламі. Можливо, вплинуло на людей те, що зараз реалізовано мало минулорічних проєктів.

Нагадаємо, минулого року взяли участь у Громадському бюджеті 116 проєктів.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.