Лише чотири пляжі у Черкасах виявилися придатними для відпочинку та купання

SAMSUNG CSC

Спеціальна комісія перевірила черкаські комунальні та приватні пляжі на готовність до купального сезону, який стартує 1 червня.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Місця відпочинку перевіряли на наявність рятувальних постів, сміттєвих урн, туалетів, буйків, роздягалень та загальний санітарний стан. У результаті обстеження, придатними для відпочинку виявилося 3 комунальних пляжі – “Соснівський-1”, “Казбетський” і “Митницький,” а також один приватний – “Бочка”.

На усіх цих пляжах встановлені рятувальні пости. Із першого червня на них будуть чергувати 2-3 рятувальники, є рятувальні човни і спеціальне обладнання для порятунку на воді.

На комунальних пляжах водолази провели обстеження річкового дна, взяли на дослідження проби води і піску. На місцях відпочинку вже встановили парасолі і пергали (тенти), є сміттєві урни, туалети і роздягальні.

Також на “Митницькому” і “Казбетському” пляжах цьогоріч з’явиться можливість прийняти душ після купання у річці.

Приватні пляжі ПП “Строй Центр 2000”, “Рив’єра”, “Sun city” та “Живчик” визнали непридатними для відпочинку на воді через відсутність рятувальних постів, туалетів і перевдягалень. Там мають бути розміщені спеціальні таблички “Купатися заборонено”.

Недоліки у підготовці пляжів до купального сезону мають бути виправлені до першого червня. Тоді комісія проведе остаточну перевірку місць відпочинку. До цього терміну мають бути готові результати досліджень води та піску.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.