Литвин заявляє, що Ільченко уникає дебатів із ним*

Кандидат на посаду міського голови Черкас від партії “Слуга народу” Віталій Ільченко відмовився від участі в дебатах. Обраний під час жеребкування його опонент, Олександр Литвин заявляє, що той злякався розмови.

На посаду мера Черкас претендує 13 кандидатів. 7 жовтня 2020 року журналісти інтернет-видання «Вичерпно» запропонували майданчик для проведення дебатів між ними. У прямому ефірі було проведено жеребкування і визначено пари кандидатів для дебатів.

Друзі, ми розпочинаємо дебати між кандидатами на посаду міського голови. Щойно в прямому ефірі, шляхом жеребкування, ми…

Опубліковано Вичерпно Середа, 7 жовтня 2020 р.

За результатами жеребкування, кандидат на посаду міського голови від партії «Ошукані українці» Олександр Литвин мав дебатувати у прямому ефірі з кандидатом від партії «Слуга народу» Віталієм Ільченком. Проте, як виявилося, Віталій Ільченко відмовився від участі у дебатах.

Друзі, як Вам відомо, в результаті жеребкування у нас сформувалися пари Валерий Макеев та Владислав Пустовар, а також…

Опубліковано Вичерпно Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

– Досить дивним видається той факт, що людина від провладної партії, яка претендує на управління 300-тисячним містом, відмовилася від участі у дебатах між кандидатами на посаду міського голови Черкас, – коментує Олександр Литвин. – Можливо, Віталій Ільченко злякався моїх запитань? Чи може йому нема чого сказати містянам? Або ж він такий же фейковий кандидат, як і політична партія, що його висуває? Думаю, черкащан намагаються знову ошукати, пропонуючи кандидатом в міські голови «кота в мішку» під брендом Зе. Вчергове провладна партія хоче використати виборців для задовлення власних бізнес-інтересів та закулісних політичних ігор.

Після відмови Ільченка весь ефірний час, закладений на дебати, віддали кандидатові на посаду міського голови Черкас Олександру Литвину. Переглянути програму можна тут.

*ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.