ЛНЗ обіграв “Рух” і піднявся в турнірній таблиці (ВІДЕО)

ЛНЗ вдома обіграв “Рух”, завдавши йому першої поразки у сезоні.

У матчі 7-го туру УПЛ ЛНЗ вдома переміг «Рух» – 2:1. Гра пройшла у Черкасах, на стадіоні «Черкаси-Арена».
Норенков вивів ЛНЗ вперед у першому таймі. У другій половині матчу «Рух» зрівняв зусиллями Квасниці, а на 86-й хвилині Прядун встановив остаточний рахунок.

ЛНЗ — Рух 2:1
Голи: Норенков, 36, Прядун, 86 — Квасниця, 63

ЛНЗ: Пеньков — Стасюк, Лопирьонок, Калюжний, Муравський, Норенков — Бойко (Тарасенко, 89), Олійник (Селін, 74) — Наумець (Тищенко, 75), Хобленко (Прядун, 68), Пасіч (С. Шестаков, 69).

Рух: Ледвій — Сич, Слюбик, Дідик, Роман — Сапуга, Едсон, Притула (Таллес, 55) — Руніч (Квасниця, 55), Климчук, Соломон-Отабор (Пастух, 84).

Ця перемога є для черкащан другою у сезоні. Вона дозволила команді піднятися на десяту сходинку турнірної таблиці.

Наступну гру ЛНЗ зіграє вдома проти “Динамо” 23 вересня.

Нагадаємо, нещодавно у черкаської команди змінився тренер. Новим наставником став Олег Дулуб.

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”