Зоомагазин Леопольд

Львівське підприємство купує смілянський готель за 5,7 млн грн

У Смілі завершився електронний аукціон із продажу об’єкту комунального майна, готелю “Сміла”, що розташований у центрі міста. Це була не перша спроба продати майновий комплекс, площею у понад 3200 квадратних метрів. Втім вперше участь у аукціоні взяли одразу троє учасників. Переможцем виявилося львівське підприємство.

Торги за правилами голландського аукціону, тобто на пониження пропозиції, відбулися 8 лютого. В результаті переможцем стало товариство “Іскра Транс Логістик”, запропонувавши більшу ціну за інших учасників, серед яких місцевий агровиробник “Агро рось” та київське підприємство “Міруа”. Ціна львів’ян – 5 млн 70 тисяч гривень, це на 30% менше початкової вартості аукціону та майже на дві третини вартості, за якою об’єкт був оцінений з метою продажу. Охочих купити його ні за 14 млн, ні за 7 млн у свій час не знайшлося. 

Як зазначалось у оголошені про продаж об’єкту, нині він використовується однойменним комунальним підприємством, де працюють 10 осіб. Частина площ мають орендарів, зокрема, на першому поверсі розташовані перукарня та дрібні крамниці, а на другому та третьому – низка офісів. За дев’ять місяців 2022 року дохід від наданих послуг та зданих в оренду приміщень склав майже 700 тисяч гривень. Витрати на утримання об’єкта за цей же період в оголошенні не повідомляють. Під приміщенням розташована земельна ділянка площею у п’ять соток. 

Переможець – львівське товариство “Іскра Транс Логістик”, зареєстроване у Львові. Його бенефіціаром є Гера Богдан-Марія Віталіївна. Директор підприємства – Тарас Костів. У коментарі “18000” представник компанії повідомив, що фірма планує зберегти профільний напрям будівлі і цільову діяльність, але про будь-які остаточні плани можна буде говорити лише після завершення воєнного стану. Для себе вони бачать цей об’єкт інвестиційно привабливим.

Крім того, паралельно відбувся також аукціон з продажу адміністративного приміщення у центрі Сміла. Будівля відома колишнім магазином “Вечірні візерунки”. З аукціону було продано площі на другому поверсі. Ціна запропонована переможцем –  1,1 млн гривень. Саме така сума пропозиції місцевої підприємиці Ангеліни Євенко. 

У обох випадках повідомлено про намір укласти договір із переможцем торгів. 

***

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *