“Люди мають зрозуміти її пагубність”, – Сущенко про московську церкву

Перший заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко вважає, що громаду треба переконувати у пагубності УПЦ московського патріархату.

Про це він розповів у інтерв’ю виданню 18000.

– Ви знаєте позицію нашої політичної сили. Ми ще торік виступали з відповідними зверненнями на сесіях. Головна перемога в тому, що нам вдалося з нашими політичними партнерами, навіть опонентами, домовитися і, відповідно, звернення про заборону було ухвалене навесні цього року. Потім було ще кілька звернень.

Звісно, що не завжди ми знаходимо підтримку в таких питаннях як свобода релігії. І оцінка цій церкві є на високому рівні. Питання в тому, як переконати громаду, яка ще не визріла до конкретного кроку. У Черкаській області понад 450 приходів, парафій, церков, які належать українській православній церкві московського патріархату. Перехід триває. Якщо раніше це навіть блокувалося, то зараз процес є. Але ми всі маємо усвідомлювати, що на це треба час.

Важливу роль мають відігравати і журналісти, і просвіта, і роз’яснювальні кампанії на державному рівні. Їх треба проводити, щоб люди зрозуміли, яка пагубність цієї верхівки, цієї церкви з одного боку, з іншого – самі священики визначилися для себе про перехід, – сказав Сущенко.

Повністю переглянути інтерв’ю можна нижче:

Долучайся до мегазбору “18000” і Хамази та збирай з нами 3 мільйони на подарунки захисникам. Стань Миколайчиком для воїна – відправляй свій важливий донат на банку.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *