Майно комбінату хлібопродуктів на Черкащині через суд повернули державі

Господарський суд Черкаської області задовольнив позовну заяву прокуратури області про визнання права власності на нерухоме майно Потаського комбінату хлібопродуктів за державою.

Про це інформує прес-служба  прокуратури Черкаської області.

Власник комбінату незаконно оформив право приватної власності на комплекс нерухомого майна Потаського комбінату хлібопродуктів площею понад 43 тис кв. м, вартістю 146 млн грн.

Як інофрмує прокуратура, відчужене майно перебувало у користуванні хлібоприймального підприємства загальнодержавного значення ДАК «Хліб України» та не підлягало приватизації й належало державі в особі Кабінету Міністрів України.

Рішеннями виконавчого комітету Потаської сільської ради Маньківського району Черкаської області в 2010 році оформлено свідоцтва про право приватної власності на нерухоме майно, на підставі яких упродовж серпня-листопада 2013 року здійснена державна реєстрації права приватної власності на нього за ДП ДАК «Хліб України» «Потаське хлібоприймальне підприємство».

Попередньо правлінням ДАК «Хліб України» спірне майно безпідставно надано в розпорядженя ДП ДАК «Хліб України» «Потаське хлібоприймальне підприємство».

У суді було доведено, що вказане майно належить державі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *