Майже 50 компаній НАЗК внесло до переліку спонсорів війни

Заборона російського контенту

Із початку повномасштабного вторгнення Національне агентство з питань запобігання корупції внесло у перелік міжнародних спонсорів війни майже 50 компаній. 

Про це розповів голова відомства Олександр Новіков, пише Укрінформ.

Найбільше компаній у переліку з Китаю – 14. На другому місці США – 7 компаній. Всі інші – переважно з країн Європейського Союзу.

“Наразі спостерігається така тенденція, що міжнародні компанії, які продовжують працювати в Росії, активно звертаються до НАЗК, надають плани виходу їх бізнесів з країни-агресора і просять не вносити компанію в цей реєстр. Буквально минулого тижня одна з таких компаній зв’язалась із нами і заявила про те, що надасть план виходу з РФ, щоб не потрапити в реєстр”, – пояснив Олександр Новіков.

За його словами, такий перелік – це запобігання фінансуванню і технологічному підсиленню агресора. Вже є позитивні кейси, коли цей інструмент допоміг вийти компаніям з росії, після чого їх видалили з реєстру.

“Серед цих кейсів – три грецькі нафтові перевізники, британський виробник паперу “Mondi”, ірландська компанія з постачання суднового палива “Peninsula Petroleum Limited”, найбільша в світі індійська компанія з виробництва та експорту діамантів “Shree Ramkrishna Exports” (SRK). Наразі вони вилучені з нашого реєстру”, – розповів голова НАЗК.

Однак, з його слів, щотижня до реєстру вносять нову транснаціональну компанію, яка продовжує працювати в росії, сплачує значні податки в російський бюджет.

Як писав “18000“, НАЗК внесло корпорації PepsiCo та Mars до переліку спонсорів війни: їхні марки в Україні.

Перелік міжнародних спонсорів війни ТУТ.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *