Мама депутата за 600 тисяч охоронятиме тролейбуси у Черкасах

Фото з фейсбука Івана Сухарькова

27 грудня КП “Черкасиелектротранс” уклало угоду про надання охороронних послуг з ТОВ “”Кречет-Комплекс” вартістю 600 тисяч гривень. Термін надання послуг – до 31 грудня. Таким чином щомісячний платіж складатиме 50 тисяч гривень.

Про це свідчить інформація, розміщена в системі “Dozorro”.

Відповідно до даних з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців, власником компанії ТОВ “Кречет-Комплекс” є Надія Сухарькова, а директор – Інна Володимирівна Сухарькова.

До 2016 року власником компанії зазначалася саме Інна Сухарькова, на той час дружина депутата Черкаської міської ради від партії ВО “Черкащани” Івана Сухарькова, що вносив відомості про цю фірму до власної декларації за той період.  

Теперішня власниця компанії – Надія Сухарькова, судячи з відкритих джерел, є матір’ю депутата Івана Сухарькова.

Нагадаємо, що вчора депутати міської ради схвалили програму підтримки електротранспорту в Черкасах, спрямувавши комунальному перевізнику КП “Черкасиелектротранс” 35 млн гривень. Цьому передувала тривала дискусія, а також заяви окремих депутатів про “неефективність” роботи. Зокрема однопартієць Івана Сухарькова Павло Карась 27-го грудня програму назвав “брехнею”.  У цей день і була підписана угода між КП “Черкасиелектротранс” та компанією  ТОВ “Кречет-Комплекс”. 

Окрім “Черкасиелектротрансу”, компанія має в активі ще одну угоду з черкаськими комунальниками – КП “Черкаситеплокомуненерго”, директором якого є вже згаданий вище Павло Карась. Вартість угоди 100 тисяч гривень, укладена у вересні цього року терміном на 5 місяців. 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.