Мати пиячила, вдома антисанітарія: в Черкасах трирічного хлопчика передали в “Теплий дім”

У Черкасах поліцейські сектору протидії домашнього насильства та ювенальної превенції виявили трирічного хлопчика в антисанітарних умовах. Хвора дитина перебувала у занедбаному стані, мати – пиячила. 

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

До Черкаського районного управління поліції надійшло повідомлення від жінки, що її вигнав з будинку співмешканець. Коли поліцейські приїхали за адресою, жінка почала ховатись разом із дитиною на смітнику, прикриваючись ганчір’ям. Вона перебувала у стані алкогольного сп’яніння, а хлопчик був брудний і голодний. Пояснити щось правоохоронцям, заявниця не змогла. У середині будинку був також бруд і не було харчів для дітей.

Правоохоронці вилучили дитину від матері й передали до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий дім”. За словами медиків, дитина мала підвищену температуру тіла. Зараз життю та здоров’ю хлопчика нічого не загрожує.

На матір склали адміністративні протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) Кодексу України про адміністративні порушення.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.