“Мавпи” поступаються вдев’яте, але з мінімальним відривом

У дев’ятій виїзній грі в межах турніру Суперліги Паріматч “Черкаські Мавпи” поступились БК “Хімік” із рахунком 64:61.

Про це повідомляє пресслужба “Черкаських Мавп”.

Цього разу стартову п’ятірку склали: Попов, Кобець, Хаджифейзович, Конєв, Скапінцев. Обов’язки головного тренера виконував Микола Кірсанов.

Протягом першої чверті “Мавпи” майже утримали рахунок рівним. Різниця по закінченню склала 3 очки на користь “Хіміка”.

За другий період найрезультативнішим у “Мавп” став Кобець (7 очок), а у “Хіміка” Салліван (15 очок). Перша половина гри була завершена з рахунком 36:31, у якій переважали господарі.

У третій чверті черкащани за перші п’ять хвилин відірвались на 7 очок. Але до кінця чверті “Хімік” відігрався та скоротив відрив до 4 очок.

Гра в останній чверті була на рівних. За 15 секунд до кінця гри “Хімік” мав перевагу в 1 очко. Після тайм-ауту “Мавпи” зробили втрату й отримали забитий м’яч від “Хіміка”.

Фінальний рахунок склав – 64:61.

Наступна гра “Черкаських Мавп” вібудеться 12 листопада вдома проти МБК “Миколаїв”.

Нагадаємо, як писав “18000”, головний тренер “Мавп” Максим Міхельсон має підтверджений позитивний тест на коронавірус, тому нині перебуває на самоізоляції.