“Мавпи” вдома програли “Кривбасу”

“Черкаські Мавпи” відіграли черговий матч Суперліги Windrose. Гра завершилася з рахунком 65:71 на користь суперника.

Про це повідомили в пресслужбі баскетбольної команди.

“Мавпи” до середини стартової 10-хвилинки намагалися відірватись у рахунку від “Кривбасу”. Олександр Кольченко набрав сім очок.

Кривбасівці в другій чверті здобули перевагу в рахунку. Різниця була за триочковими: 6/14 проти 2/6.

У третій чверті черкащани відіграли чотири очки відставання та вийшли на три вперед. Однак зміцнити перевагу не вдалося. Гості знову перехопили перевагу.

Ривок “Кривбасу” наприкінці матчу виявився вирішальним, попри кілька таймаутів “Мавпи” не наздогнали суперника. Це восьма поразка черкащан вдома.

Наступний матч відбудеться 18 грудня. До Черкас приїде команада з Миколаєва. Початок гри о 16:00.

Нагадаємо, черкащанина “сватають” в чемпіонат Англії.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.