“Мавпи” зазнають ювілейної поразки в Суперлізі

“Черкаські Мавпи” програли лідеру Суперліги Паріматч “Київ-Баскет”. Матч закінчився з результатом 88:76.

Про це повідомляє пресслужба “Черкаських Мавп”.

Із початку матчу гравці “Київ-Баскета” трималися попереду, проте черкащани не відставали завдяки точним кидкам Райта і Ткаченка. Також Діон відпрацьовував у захисті, а Іван поцілив триочковий. Тож перша чверть завершилась – 19:15 на користь киян.

На початку другої чверті “Черкаські Мавпи” відпрацювали в захисті кілька атак суперника. “Мавпам” вдалося вийти вперед і тримати рівний рахунок. До кінця чверті черкащани отримали лідерство у 10 очок – 35:45.

У третій чверті Володимир Конєв триочковим кидком збільшив перевагу “Мавп” на 13 очок. Однак “Київ-Баскет” зрівняв рахунок – 52:52. Далі на паркеті була рівна гра, яка закінчилася з рахунком 61:66 із перевагою “Мавп”.

В останній чверті кияни отримали лідерство у 10 очок. Черкаським баскетболістам не вдалося наздогнати суперника. У підсумку 88:76, переможна серія “Київ-Баскета” сягає вже 10-ти матчів.