McDonald’s готується до відкриття своїх ресторанів в Україні

Відкриття закладів McDonald’s в Україні може початися з серпня.

Про це як розповів керівник одного з київських ресторанів McDonald’s на умовах анонімності, пише “Forbes”.

– Ми віддані Україні і постійно оцінюємо ситуацію, маючи амбіції відновити роботу в деяких областях. На цьому етапі ми не можемо озвучити конкретні деталі чи плани, – розповіла СЕО мережі Юлія Бадрітдінова.

За її словами, зараз в компанії працюють над оновленням протоколів безпеки. За час повномасштабної війни постраждали 9 ресторанів. Їх ремонтуватимуть.

– Процес оновлення протоколів безпеки, поміж іншого, включає перегляд кожної нашої локації на предмет наявності поряд бомбосховищ. Коли звучить сигнал «повітряна тривога», ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, – пояснила Юлія Бадрітдінова.

Також компанії потрібен час, щоб відновити мережу постачальників.

– Переважна більшість наших постачальників працюють, але через зруйновану інфраструктуру є певна категорія продуктів, які доведеться закупати в інших регіонах чи країнах. Наприклад, пакування, чи соки тривалого зберігання, соуси, тощо, – розповіла Бадрітдінова.

Вона додала, що McDonald’s продовжує виплати заробітних плат своїм працівникам. Це десятки мільйонів доларів за ці місяці для команди, в якій більш ніж 10 000 людей.

Додамо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна переконує McDonald’s відновити роботу ресторанів у країні.

Нагадаємо, мережа ресторанів McDonald’s закрила всі свої заклади в Україні ще 24 лютого. Компанія пояснила це міркуваннями безпеки та не поспішає відкривати «Маки».

Більше фото- та відеоконтенту – у нашому інстаграмі

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.