Мер Черкас не отримуватиме премію у 2024 році

Черкаська міська рада не проголосувала за преміювання мера у 2024 році.

Раніше під час прямого ефіру у студії “18000” Анатолій Бондаренко заявляв, що з премією та надбавками отримує близько 80 тис. гривень на місяць. Без неї його винагорода становитиме вдвічі менше.

Проєкт рішення про преміювання міського голови зареєстрував секретар міськради Юрій Тренкін. Згідно з проєктом, він пропонував надавати меру надбавку в розмірі 100 %, а також премію в розмірі 400 %.

Згодом Бондаренко виступив із заявою в соцмережах, у якій просив не давати йому премію. З таким же зверненням він виступив на сесії.

– Не треба ніяких надбавок, допомоги, щоб не спекулювати на цьому питанні. У попередньому році я перерахував усю свою премію одному підрозділу. Але краще я не буду її зовсім отримувати, – зазначив під час засідання Анатолій Бондаренко.

Зрештою депутати не підтримали надбавку та преміювання Анатолія Бондаренка.

Депутат міськради Геннадій Шевченко обурився, що не має претензій до роботи мера, а в негативному голосуванні депутатів за преміювання винні “боти”, які до цього критикували мера в соцмережах.

Дивіться засідання міської ради наживо

коментарі
4 Коментарі
 1. Це не правильно, бо чоловік будується, що, йому хабарі брати?

 2. Хіба можна так з Черкаським мером. Воно день і ніч працює, бех вихідних і святкових. Бідолашка, як йому без преміювання. Не дай Боже схудне чолов’яга.

 3. Мер одягнений у фірмові речі найдорожчих світових брендів.Йому ті 80 тисяч зарплатні на місяць хоч би на пару взуття вистачило.От Тренкін і турбується та подає друга-мера на преміювання.
  Що їм та війна та Захисники в окопах без дронів та тепловізорів.
  Втратили зовсім почуття реальності.А дарма

 4. Меру ще вистачає нахабства премії отримувати.
  В той час,як лікарі черкаської екстренки,отримуючи копійки, відмовляються від премій і спрямовують кошти на допомогу Воїнам.
  Натомість “великий благодійник “Бондаренко з бюджету отримує наші кошти у вигляді премій,а потім (з його слів)передає допомогу ЗСУ.
  Не влаштовує посада і зарплата,може звільнитися

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *