“Ведмежа послуга”, – мер Черкас обіцяє віддати премію на ЗСУ (ВІДЕО)

Мер Черкас Анатолій Бондаренко назвав “ведмежою послугою” голосування депутатів за його преміювання.

У вранішньому стрімі Бондаренко запевнив, що, як і минулоріч, спрямує свою премію на Збройні сили України. За рік премія мера становитиме близько 460 тисяч гривень.

– Хотів би звернутися до тих хейтерів, які кричать… А якщо міський голова отримав премію 480 тисяч, а перерахував один мільйон, то це як тоді? Тоді треба, мабуть, повибачатися. Або перерахував два чи три мільйони, взяв з родини кошти, – додав мер.

Як повідомляв “18000”, учора 28 депутатів проголосували за надання меру преміх в розмірі 400 %. Я якщо раніше таке рішення голосувалося щорічно, цього разу за пропозицією юридичного департаменту розмір преміювання встановили до кінця каденції Анатолія Бондаренка як мера.

Читай “18000” у вайбері. Лише головні новини про Черкаси та область 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
8 Коментарів
 1. Мля, а пруфи вагалі були, що він там щось перераховував?

 2. Клоун і свита лиз***пів

 3. Якщо мер такий святий, то навіщо йому ця премія? Це більше схоже на відмивання громадських коштів, або за рахунок громади займається самопіаром.

 4. Він її може і віддасть,але прикиньте яка буде у нього пенсія.

 5. Зганьбили Черкаси на всю Україну!
  Вчорашня сесія-ганьба меру і депутатам!
  Не треба премія йому-хай відмовиться і ці кошти будуть від черкащан,а не від нього особисто(як він маніпулює)будуть передані Воїнам!

 6. Пиарщик Хренов..так забрыхался что шерсть голове обсыпалась из за лжи..

 7. Громадяни, навіщо меру платити зарплатню? Він же мультимільонер. Даже не може конкретно сказати скільки перерахував СВОЇХ коштів бо їх у нього багато. Чи 1 чи 2 чи 3 мільони?

 8. За минулий рік мер Черкас отримував одну з найбільших зарплат серед мерів України.
  Він і його команда довели місто до боргів-300 мільйонів немає звідки взяти,то забрали з підтримки програми ЗСУ,скандали з НЕ закуплівлею дронів, медобладнання за завищеними цінами, розслідування неринкових зарплат в КП міста,а поплічники-депутати премію до кінця каденції призначили.То виникає питання,яка перед ними задача,що за таке премії призначають?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *