Мер Черкас оскаржуватиме відмову Печерського районного суду Києва

Печерський районний суд Києва не погодив позов міського голови Черкас Анатолія Бондаренка до президента України Володимира Зеленського про захист честі, гідності й ділової репутації. 

Про це повідомляє “Суспільне” з покликанням на рішення суду.

“Вислови відповідача не містять завідомо неправдивої інформації й надмірності оціночних суджень, а також підстави кваліфікувати його слова, як подану в брутальній, принизливій чи непристойній формі, оскільки оскаржувані фрази президента виражають його особисте, суб’єктивне відношення” до “можливості мати ділові, дружні чи інші відносини” та “забезпечення народовладдя”, йдеться в тексті рішення.

Відповідно Анатолій Бондаренко може подати апеляційну скаргу на рішення суду протягом 30 днів із дня його проголошення.

Мер Черкас повідомив “Суспільному”, що буде оскаржувати це рішення.

– Відповідь була в тому, що президент мав на увазі чиновників, які погано виконують свої обов’язки, а не мене особисто. Ну, якщо він мав на увазі чиновників, то я не проти. Далі цим питанням займається адвокат. Подаємо апеляцію, – повідомив Бондаренко.

Нагадаємо, як писав “18000” міський голова Черкас звернувся до суду із позовом, який стосується пресконференції президента. Тоді Зеленський назвав міського голову Черкас бандитом. У позовній заяві мер просив стягнути з Зеленського моральну шкоду в розмірі одної гривні.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.