Мер Черкас пояснив, чому так і не виконав доручення президента

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко в ефірі “Громадського телебачення. Черкаси” розповів, чому так і не виконав доручення президента.

Під час приїзду Володимира Зеленського в Черкаси той попросив мера збудувати в мікрорайоні вулиці Корольова школу, садочок та аптеку. Тоді Бондаренко пообіцяв за пів року все зробити і запевнив, що “наказів президента не обговорює“.

– Сьогодні єдиний мікрорайон, де треба побудувати садочок, це Митниця. Ніякої школи не треба будувати на вул. Корольова, – заявляє тепер Бондаренко. – Я сказав, що ми вирішимо проблему. І я знаю, що цієї проблеми не існує. Тому що 42 дитини, які потребують сьогодні на Корольова садочка… Жодної групи не набереться. Зробимо їм гарний тротуар, велодоріжку, де вони будуть рухатися з задоволенням до тих шкіл, дитсадків, які там є.

Також він наголосив, що генеральним планом не передбачено будівництво багатоповерхівок у тому мікрорайоні, оскільки там бракує інфраструктури.

– Але, на жаль, сьогодні право власності на землю говорить про те, що там, де власник хоче, там і будує. Тепер виявляється, що я маю забезпечити там аптеку, дитсадок, школу… Ну, аптеку, думаю, ми там забезпечимо. Все буде в порядку, не хвилюйтеся, – сказав журналісту міський голова.

Свої слова президента у липні він пояснив тим, що не хотів “входити з ним у дискусію”.

– Я бачив, коли вступали  дискусію мої попередники-колеги, мери. Тому просто зробив так, як я зробив, – резюмував Бондаренко.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Можна зробити освітлену дорогу через пустир до південно-західного, десь житло потрібно будувати, чому не створити для цього нормальні умови?

  2. Велика подяка за те що робиться в м1ст1. Так недол1к1в небувае хто т1льки критикуе
    Поверн1ться назад на рок1в 7яке м1сто отримав голова.як1 дороги……не все зразу .алеж РОБИТЬСЯ!правильний ГОЛОВА так думаю я 1 багато 1нших м1стян. Щасти ВАМ.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.