Мер Черкас відреагував на розслідування про свою родину

Фото Олександра Рибалки

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відреагував на розслідування “Лакмусу”, в якому було висвітлено факт придбання його родиною землі біля Дніпра за ціною, в десять разів нижче ринкової.

У коментарях у фейсбуці мер назвав журналістське розслідування “тупим замовним матеріалом”. Окрім того, Бондаренко звинуватив журналістів у тому, що вони нібито “замовлені особами, близькими до криміналітету”.

Також Анатолій Бондаренко пригрозив журналістам перевірками і заявив, що “отримані гроші можуть вилізти боком”.

Телевізійний проєкт “Лакмус” реалізує команда “18000” у межах конкурсу “Створюй із Суспільним. Розслідування”. “Дисконт для родини мера” – уже сьомий випуск програми. До цього журналісти також піднімали теми корупції в освіті, роздавання землі близьким до мерії особам, забруднення річок в області тощо.

Кожен випуск “Лакмус” “18000” створюється у тісній співпраці із “Суспільним”, а його юридичну експертизу проводять фахові медіаюристи Інституту розвитку регіональної преси.

У випуску “Дисконт для мера” йдеться про землю в селі Сокирна. Ділянки загальною площею майже 2 гектари родина міського голови купила за вартістю, суттєво нижчою за ринкову. Втім навіть на придбання за такою вартістю офіційно задекларованих доходів у частини родичів мера немає. Водночас на половині земельних ділянок уже завершилося будівництво відпочинкового комплексу, офіційна вартість якого – 7,3 млн грн.

Готуючи матеріал до випуску, редакція “18000” зверталася по коментарі до міського голови та його рідних – їхня позиція була озвучена в матеріалі.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі
4 Коментарі
  1. Ха, ха, ха. Толік!
    Відлучив від кормушки тих, і, і, долучився до неї сам із Лєрою…

    Заворушився. А це означає, що все-таки боком вилазить йому.

  2. Бондаренко политическая проститутка.

  3. Толяныч а тендера на песок, че молчиш,а про асфальтування дорог,где внизу гнилые трубы,а потом новый асфальт разбивают на замену комуникаций

  4. Ну да, зачепили святеє святих! Влізли туди, куди до “царя” влізати – ЗАСЬ!))) А що він ще скаже? Тільки от криміналітету до Толі – фіолетово!)) А щодо погрози, що “гроші вилізуть боком” – це вже привід до звернення у відповідні органи. Нехай доведе, що все це неправда…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *