Мер Черкас вийшов з відпустки, щоб провести не анонсований виконком

У ці хвилини починається засідання виконавчого комітету.

Його проводить мер Черкас Анатолій Бондаренко, який заради цього вийшов із відпустки.

Варто зазначити, що засідання виконкому не анонсувалося. Порядок денний – також невідомий. Водночас мер зазначив, що виконком розгляне низку важливих питань.

У членів виконкому порядку денного також немає. За словами Анатолія Бондаренка, працівник мерії не може роздрукувати порядок денний, оскільки “відбувається несанкціоноване втручання у комп’ютери”.

Нині на засіданні виступає представник юридичного відділу. Він доповідає про ухвалу суду, згідно з якою суд скасував рішення виконкому про послаблення карантинних заходів.

За інформацією нашого видання, засідання планували провести сьогодні зранку, але заступник міського голови Ігор Волошин пішов у відпустку.

Нагадаємо, 30 квітня міський виконком суттєво послабив карантинні обмеження в Черкасах. Це дозволило в місті відкриття низки магазинів, перукарень, майстерень, літніх майданчиків та відвідування парків. Вже увечері виконком відмовився скасувати своє рішення, хоч воно й суперечить постанові Кабміну.

1 травня поліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження, оскільки воно суперечить постанові Кабінету міністрів. Бондаренку та членам виконкому вручили повістки на допит у поліцію.

Учора суд зупинив дію рішення.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.