Мер і прокуратура “сваряться” через гроші

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявляє, що представники прокуратури віддали партійцям БПП “Солідарність” кошти, вилучені наприкінці березня.

Нагадаємо, кошти було вилучено 29 березня в офісі за адресою Святотроїцька, 73. Тоді “Батьківщина” заявляла, що в офісі здійснювався підкуп на користь кандидата у президенти Петра Порошенка. Натомість заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв твердив, що це були “кошти для волонтерів“.

– За моєю інформацією, надійшов телефонний дзвінок прокурору області (за вказівкою генерального прокурора). Прокурор області вилучив справу у працівників поліції. Після цього він її не закрив, але речові докази, кошти у сумі близько 800 тисяч гривень, віддав тим людям, що здійснювали підкуп. Я вважаю, що це прямий злочин, і він буде доведений, – заявив мер після вчорашньої сесії міськради.

Він також пообіцяв звернутися до НАБУ та МВС, аби там розслідували дії прокуратури.

– Не знаю, може, прокурори самі зберуть (гроші, – ред.). Мені у Києві компетентні люди з прокуратури сказали, що  прокурора області чекає збір 790 тис. грн, щоб покласти їх у речові докази. Тому що ті кошти далі були роздані представникам БПП. І на них здійснювався підкуп.

В обласній прокуратурі вимагають від мера спростування озвученої на сесії та після неї інформації. Там запевняють, що кримінальне провадження, відкрите за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму), не закривалося та на цей час розслідується слідчим відділом Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області й, згідно з відомостями ЄРДР, перебуває зі статусом – «у провадженні».

Низка речей, документів, грошові кошти, вилучені слідчими Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області у ході огляду приміщення,  визнано речовими доказами в справі.

“Досудове розслідування триває, слідчі та процесуальні прокурори  вживають заходів щодо повного та об’єктивного з’ясування всіх обставин події, збирають відповідні докази для ухвалення законних рішень відповідно до вимог чинного законодавства”, – заявляють у прокуратурі.

У прокуратурі заяву мера називають спробою тиску.

“Враховуючи викладене вище, радимо міському голові Черкас менше  перейматися «політичними танцями» навколо правоохоронних органів і не займатися замилюванням очей, а знайти час і більше уваги приділяти  господарським справам обласного центру, показати системну й потужну діяльність щодо покращення стану доріг і благоустрою міста, капітального ремонту об’єктів інфраструктури, втілення в життя транспортної реформи, підвищення комфортного проживання для черкасців”, – зазначають на сайті прокуратури.

“На жаль, у міського голови Черкас все це робиться на словах, як і «закриття» згаданої вище кримінальної справи. Надаючи неперевірені дані, він ввів в оману і представників депутатського корпусу. Тож на майбутнє радимо автору фейкових заяв перед розповсюдженням неправдивих слів ретельно перевіряти всі обставини справи”, – ідеться у повідомленні правоохоронців.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.