Мер не знає, чи платникам за негабаритне сміття компенсують гроші

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявляє, що фракція “Батьківщина” проголосує “за будь-яке рішення”, яке дасть можливість містянам надалі не платити за вивіз негабаритного сміття.

Про це він заявив на пресконференції, відповідаючи на питання журналіста “18000”.

Він також зазначив, що влада хоче провести ще один конкурс на вивіз сміття, цього разу не виділяючи окремо “негабарит”.

– У нас є комунальне підприємство “Черкаська служба чистоти”, яка спільно з департаментом економіки розробляла проєкт, подала на конкурс, ввела в оману членів виконкому і ті проголосували. Зокрема і я. Розповідали нам, що все буде супер, всі будуть щасливі, якщо ми впровадимо цей проект. Виявилося, не всі щасливі, – зазначив Бондаренко.

Він також зазначив, що у мерії провели службове розслідування у пошуку винуватців такого рішення.

– Ви знаєте, що у нас є начальник інформаційної політики, який раніше працював на керівних посадах у правоохоронних органах, у мене є велика папка, я думаю, ми вам її надамо, – пообіцяв міський голова. – Найбільше мені сподобалася доповідна записка одного з керівників департаментів, який пише: ми спільно з Черкаською службою чистоти розробляли це рішення. Тариф був 6 грн 80 копійок. А потім укінці пише: із незрозумілих мені причин Черкаська служба чистоти участі в конкурсі не взяла. Я думаю, відбувся просто зговір, – додав міський голова.

Водночас на уточнююче питання “18000” мер так і не зміг відповісти, чи відшкодує міська рада людям, які платили за “негабарит”, кошти.

– Не готовий сказати. У ситуацію мають втрутитися правоохоронні органи, – відповів на питання Анатолій Бондаренко.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.