Мерія дала добро на висотну забудову Соснівки, втім обіцяють скасувати

Черкаська міська рада видала містобудівні умови та обмеження на забудову так званої “дачі Андрєєва” за адресою вулиця Менделєєва, 4, у черкаській Соснівці. 

Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

За словами Савіна, таке рішення ухвалене на виконання рішення суду, яке нині оскаржується в касаційній інстанції. Чиновник запропонував членам виконавчого комітету скасувати наказ про видачу містобудівних умов та обмежень. За дорученням членів виконавчого комітету, він має підготувати відповідний проєкт рішення та подати його на розгляд виконавчого комітету найближчим часом.

Це вже не перша спроба забудовників отримати дозвіл на зведення будинків у цьому районі. Попередні дії у 2016 році призвели до значного політичного конфлікту та напруги в місті. Забудовникам тоді так і не вдалося провести громадські слухання задля легалізації власних дій.

Нині земельна ділянка перебуває в оренді підприємства “Міськбуд-плюс”, саме воно має намір зводити за цією адресою нібито п’ять висотних будинків відпочинку.

Колишні й теперішні працівники “Міськбуд-плюс” тісно пов’язані з партією ОПЗЖ у Черкаській обласній раді. Зокрема, колишній директор підприємства Олександр Олененко є депутатом Черкаської обласної ради від цієї фракції. На території земельної ділянки, яка планується під забудову розташоване майно, що належить комунальному підприємству все тієї ж обласної ради готель “Дніпро”. Виконуючим обов’язки директора цього підприємства є ще одна депутатка Черкаської обласної ради від фракції ОПЗЖ Людмила Сущенко.

Нагадаємо, в Соснівці знову хочуть втулити багатоповерхівки, але тепер під виглядом готелів.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. андреев руководил черкасской областью в 60-ые года 20 столетия из всех последующих руководителе и был лучшим руководителем после ухода на пенсию жил бедно а дачи были не его а государственными … приведите пример хоть одного руководителя который ушел на пенсию и не имел собственной дачи после него …. таких нет … прошу писак-журналистов не писать статьи заведома работая на власть…. журналистам большое с кисточкой

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.