Мерія укладе тимчасові угоди на 8 маршрутів

Виконавчий комітет проголосував за укладання тимчасових угод із перевізниками за маршрутами №8, №9, №20, №24, №25, №30, №31, №33.

Як ідеться у пояснювальній записці, тимчасові угоди буде укладено, оскільки під час конкурсу на маршрутах не вдалося визначити переможця через недопуск учасників до участі в конкурсі.

Під час обговорення член виконкому Сергій Амброс запропонував зобов’язати перевізників оприлюднити графік руху автобусів усередині транспортних засобів.

– Так люди самі зможуть контролювати рух маршруток, – сказав Амброс.

Заступник мера Ігор Коломоєць також попросив перевізників оновити перелік пільгових категорій, що мають безкоштовне право на проїзд.

– Були випадки, коли з маршрутки виганяли дитину із багатодітної сім’ї. Такого не може бути, – заявив Коломоєць.

Тимчасові угоди діятимуть аж до часу проведення результативного конкурсу.

Нагадаємо, у кінці січня на засіданні виконавчого комітету ухвалили шість рішень про затвердження переможців конкурсу на автобусних маршрутах. Вже у лютому ПрАТ “Черкасиавтотранс” затвердили переможцем конкурсу на 21-му маршруті.

коментарі
1 Коментар
  1. Пропоную розділити всі маршрути на пакети, тобто в пакеті має бути як “жирний” маршрут, так і збитковий. І в конкурсі пропонувати перевізникам виключно пакети маршрутів, а не один-два самих прибуткових, з за яких буде іти бійка та підкуп.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *