Зоомагазин Леопольд

Мерія знову спробує розірвати договір із “Новою якістю”

Техніка Нової Якості

Виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив додаткову угоду про розірвання договору з “Новою якістю” про вивезення великогабаритних відходів.

Про це в коментарі “18000” розповів керівник департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

– Виконком ухвалив додаткову угоду про розірвання договору з “Новою якістю”, але вона не є підставою для одностороннього розірвання договору. Цією угодою виконком запропонував компанії або погодитися з рішенням в угоді, або – ні. В останньому випадку будемо звертатися до суду, – пояснив Сергій Отрешко.

За його словами, угода була створена на основі рішення Антимонопольного комітету, яке є чинним. У ньому йдеться, що договір між виконкомом і “Новою якістю” є таким, що порушує конкуренцію та не відповідає чинному законодавству, і зобов’язав виконком виправити це порушення.

– Юридично договір про вивезення великогабариту чинний. А щодо договору між конкретними споживачами і компанією – це спірне питання. Кожен вирішуватиме для себе: хтось виносить сміття і сплачує за послугу, хтось не має угоди з “Новою якістю” і вважає, що послуга не надається, – додав Сергій Отрешко.

За словами керівника департаменту, нову угоду надіслали “Новій якості” ще два тижні тому. Поки в компанії не відреагували.

Нагадаємо, Верховний Суд визнав законним договір “Нової Якості” про вивезення великогабаритних відходів.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Я вже все виніс, залишились-ванна. унітаз, газплита. Що робити дальші-підскажіть, буду вдячний.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *