Meta видалила більше тисячі фальшивих акаунтів, які підтримали вторгнення рф в Україну

Компанія Meta, яка володіє соцмережами Facebook та Instagram, відключила понад тисячу фальшивих акаунтів, які залишали численні коментарі на підтримку російського вторгнення в Україну.

Про це інформує Radio Svoboda.

Meta видалила 45 акаунтів-“тролів” у  Facebook та 1 037 – у Instagram. У звіті компанії зазначається, що ці “тролі” працювали щодня “з невеликою перервою на обід”, а деякі публікували і проросійські, і проукраїнські коментарі з різницею в кілька хвилин.

Meta розпочала розслідування після публікації, яка викриває “фабрику тролів”, робота якої публічно координувалася через телеграм-канал “Кібер фронт Z”. У цьому телеграм-каналі із понад 110 тисячами підписників регулярно публікувалися заклики переходити за посиланнями на облікові записи або певні пости та залишати під ними проросійські коментарі.

У ході розслідування компанія виявила спроби “заспамити” пости в Instagram, Facebook, TikTok, Twitter, YouTube, LinkedIn, “вконтакті” та “однокласники”.

Мішенями ботів ставали політики, журналісти, актори та комерційні бренди з усього світу, – усі, хто публічно засуджував російське вторгнення та підтримував Україну.

Нагадаємо, Мінцифри звернулося до Meta через блокування фото і відеодоказів злочинів рф у соцмережах.

Любите гортати стрічку в інстаграмі? Тоді підписуйтесь на сторінку “18000” і витрачайте час у мережі із користю

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.