“Ми ніколи ні перед ким не станемо на коліна”, – Порошенко в Черкасах

9 березня у Черкасах на площі Богдана Хмельницького відбулася Петро Порошенко виступив перед місцевими жителями.

У ході свого виступу Президент України озвучив своє бачення щодо пріоритетів розвитку країни в найближчі роки. Серед таких назвав боротьбу із зовнішнім ворогом, подолання бідності та розвиток окремих сфер економіки.

Фото прес-служби БПП Солідарність

– Для мене честь бути президентом такої великої нації. Поки ми єдині, нам нічого не страшно: ні п’ята колона, ні провокатори, ні Путін зі своєю армією. Бо ми боронимо власний дім, нашу землю і наші родини, тому ніхто нас не переможе, – заявив Порошенко. – Черкащина зберегла оспіваний Шевченком дух, вона багата героями, що боролися за Україну: від Холодного Яру до В’ячеслава Чорновола. Зараз тисячі ваших земляків стали до лав ЗСУ, ваша область стала надійним центром волонтерського руху. Ваші воїни, що захищають Україну, покрили себе вічною славою. Більше 200 черкащан віддали своє життя за незалежність України. Ми нікому не здамо нашу країну. Ми ніколи ні перед ким не станемо на коліна. Хочу, щоб Путін зараз почув голос із Черкас: ми ніколи не віддамо свою Україну!

Президент подякував воїнам, добровольцям і волонтерам з Черкащини. Пообіцяв, що Україна стане «великою, вільною і заможною країною».

– Ми змінюємо країну. Ці зміни помітні і в Черкасах. Уже два роки працює перинатальний центр. Також оновлюються школи, де працює програма «Нової української школи»: всі вони будуть відповідати стандартам європейської освіти. Триває і буде закінчена реконструкція черкаського аеропорту, з’являються піонери ІТ технологій. Децентралізація працює: за 5 років різко збільшена чисельність і фінансування місцевих громад, – сказав він.

Фото прес-служби БПП Солідарність

Порошенко закцентував, що головний внутрішній ворог українців – це бідність. Він озвучив два кроки, які, за його словами, посприяють перемозі над нею.

– Ми переможемо і цього ворога, бо наш народ не заслуговує жити в бідності, тому ми розробили план боротьби із бідністю, який складається з двох частин. Перша частина – перемогти бідність вже сьогодні: підвищення пенсій. Сьогодні в Черкасах 363 тисячі пенсіонерів отримають підвищення пенсії в середньому 555 гривень. Я знаю, що цього недостатньо і треба далі працювати над підвищенням. Наступний крок – індексація пенсій. Хто отримує мінімальну пенсію, протягом березня-квітня отримати 2410 гривень. Ще одна позиція – це монетизація субсидій, адже українцям треба довіряти. Наступний удар по бідності – наша підтримка багатодітних сімей. І це не тільки боротьба з бідністю, а й збільшення населення, – сказав Порошенко.

Фото прес-служби БПП Солідарність

Президент пообіцяв, що до 2024 року кожен громадянин на собі відчує реалізацію плану розвитку економіки, який команда Порошенка розробляла останні 6 місяців.

– З 1 квітня всім нашим воїнам на першій лінії доплата складатиме 12 тисяч гривень. Загалом виплати воїнам на фронті складатимуть не менше ніж 22 тисячі гривень, – пообіцяв Порошенко.

Також він озвучив пріоритетні напрямки розвитку країни загалом та Черкащини загалом. За його словами, це ІТ-сфера, аграрний комплекс та туризм.

– До кінця мого другого президентського терміну кожен українець відчує себе заможним, і відчує на власній кишені реальні зміни в країні, – завершив свій виступ Порошенко.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Це,як так виходить, населення Черкас +/- 280000,а пенсіонерів в нас значить 363000, навіть якщо взяти 1/3 пенсійного віку,то вийде,що майже 170000 пенсій на папері,+170к за БПП???

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *