“Ми виконуємо великий спектр хірургічних втручань”, – директор клініки “Славутич” (ВІДЕО)

Черкаська приватна клініка “Славутич” виконує повний спектр хірургічних, гінекологічних та урологічних втручань, а також має повноцінний стаціонар. Це дозволяє надавати медичні послуги на високому рівні.

Про це під час прямого ефіру у студії “18000” заявив медичний директор клініки “Славутич” Леонід Федорук.

Він зазначив, що на кілька тижнів після початку повномасштабного вторгнення клініка була вимушена призупинити свою роботу. Проте згодом відновила свою діяльність, оскільки отримувала регулярні запити від пацієнтів.

– Запит був майже на всі послуги, які ми надаємо. Наша клініка має повноцінний хірургічний стаціонар, який включає сучасну операційну, передопераційну підготовку, післяопераційне спостереження, перев’язки. Ми надаємо весь комплекс хірургічних втручань, – зазначив медик.

Через місяць після вторгнення у клініці з’явився високий запит на пластичну хірургію.

– Можливо, це пов’язано з тим, що в Черкаси приїхали багато переселенців з інших міст, і цінова політика в нас лояльніша, ніж у тих регіонах, звідки вони приїхали, – сказав Федорук.

За словами Леоніда Федорука, 80 % хірургічних втручань, які проводить “Славутич”, – це планові операції.

– У нас є сучасна лапароскопічна стійка, тож ми проводимо майже всі операції на жовчному міхурі, операції при грижах, апендицити. Зазвичай пацієнт перебуває після таких операцій добу і після того ми його відпускаємо додому. Намагаємось зробити перебування у клініці коротким за рахунок використання сучасних технологій. Дуже широко в нас виконуються операції на венах нижніх кінцівок, тут застосовуємо як лазерні технології, так і технологію біозварювання, до проблеми ми намагаємося підходити комплексно, – зазначив Федорук.

До операції пацієнт проходить обстеження у вузьких спеціалістів, а також здає необхідні аналізи, може пройти УЗД діагностику. У клініці працюють терапевт, гінеколог, окуліст, уролог, кардіолог, пульманолог, дерматовенерол та інші спеціалісти. 

За необхідності після операції пацієнт може залишатися в лікарні близько тижня. У клініці облаштований цілодобовий пост, а також налагоджене триразове харчування. Операції виконують за європейськими протоколами.

Дивіться відео з ефіру повністю

Як повідомляв “18000”, черкаська клініка “Славутич” веде перемовини зі столичними колегами щодо партнерства у питанні екстракорпорального запліднення.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. С 3й больницы направляют на лечение в эту клинику?? А эти врачи работают в 3й или только. В клинике???

  2. Корупціонери вищої гільдії – що батько, що синок

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.