Міністерство оборони підписало ще одну рекрутингову угоду

Міністерство оборони підписало угоду про співпрацю в межах проєкту “рекрутинг” із платформою Work.ua. 

Про це інформують у Міноборони.

За словами заступниці міністра оборони Наталії Калмикової, рекрутингова компанія надаватиме послуги в інтересах армії безкоштовно.

— Система сучасного підбору кадрів для Збройних сил України має запрацювати якнайшвидше. Адже війська потребують фахових спеціалістів, а люди мають чітко розуміти, в яку частину і на яку військову спеціальність вони йтимуть, — зазначила Наталія Калмикова.

Співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно зі свого боку зауважив, що його компанія готова запропонувати послуги для системного підходу щодо залучення військовозобов’язаних до лав Збройних сил.

— Сьогодні ЗСУ потребують дуже багато спеціалістів із цивільними спеціальностями. Це і водії, і слюсарі, і газозварники, і будівельники. Ми хочемо надати можливість підрозділам набирати фахових військовослужбовців, які мають відповідний досвід в цивільному житті, — сказав керівник платформи з пошуку роботи.

Нагадаємо, це вже друга рекрутингова компанія, з якою Міноборони уклало угоду. Також Міністерство продовжує перемовини з низкою інших учасників ринку працевлаштування.

Також читайте: Збройні сили вже знищили 319 210 російських окупантів.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *