Міністр агрополітики закликає українців не поспішати з продажем землі. Чому?

Міністр агрополітики Роман Лещенко прогнозує, що до кінця року середня вартість гектара становитиме близько 50 тис грн. У зв’язку з цим він закликає українців не поспішати з продажем землі.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню “БизнесЦензор“.

За словами міністра, за 2 місяці середня вартість гектару склала близько 35 тис грн.

– Закликаю громадян України не поспішати з продажем. Я вважаю, що українська земля недооцінена і вартість буде зростати на 7-10% в рік, орендна плата буде також зростати. Я закликаю українців працювати на своїй землі або здавати її в оренду, – сказав Лещенко.

За його словами, за кілька років українські землі будуть коштувати, як у Східній Європі. І досвід Польщі чи Болгарії нібито чітко показує, що земля зросла у вартості за 10 років функціонування ринку землі.

– Ми бачимо, що сьогодні немає поспіху і люди мудро ухвалюють рішення. Пропозиція менша, ніж попит. Тому всі наші опоненти, які розповідали про вивіз чорноземів, множаться на нуль. Із початку запуску ринку було понад 13 тис транзакцій. Це дрібниці. І це ще раз підтверджує той факт, що спекуляції на тему землі були ні чим іншим, як способом заробляння грошей, – сказав голова Мінагрополітики.

За його словами, нині міністерство відстежує всі транзакції купівлі-продажу і готується у вересні презентувати розширену аналітику земельного моніторингу.

Про те, як із 1 липня в Україні запрацював ринок землі, дивіться в програмі 18000 “Що далі?”:

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.