Міська рада реанімувала СУБи і перейменувала один з них

Черкаська міська рада скасувала власне рішення про ліквідацію Служб утримання будинків Соснівської та Митниці.

За це проголосували 34 депутати. Питання підтримали всі фракції, крім “Голосу” (“за” голосував лише Друмашко), а також депутатів Кудактіна, Моторного та Карася.

У пояснювальній записці проект пояснюється тим, що ці комунальні структури мають великі кредиторські заборгованості. Якщо вони будуть ліквідовані, то заборгованість перейде на Придніпровську СУБ, яка визначена замовником у програмі з капітального ремонту будинків.

Варто зазначити, що рішення про ліквідацію цих комунальних установ міськрада ухвалила у 2019 році. Вони мали приєднатися до Придніпровської СУБ.

Також міська рада проголосувала за перейменування Придніпровської СУБ на “Благоустрій”. Цей проект підтримали 25 депутатів.

У пояснювальній записці вказано, що “нова назва буде більше відображати функції підприємства, які воно виконує, та буде краще сприйматися мешканцями міста”.

По темі

коментарі

1 Коментар

  1. а моторний то предатель он же был директором субов а теперь когда устроился под карася уже против суба. далее благоустрий тупое название. и еще так что ня вон с города?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.