Міська рада скасувала рішення виконкому про встановлення стели «Я люблю Черкаси»

Черкаська міська рада проголосувала про скасування рішення виконкому від 20 серпня 2019 року про встановлення стели «Я люблю Черкаси» на території Долини троянд.

Відповідне питання було ухвалене у пакеті з іншими сьогодні на сесійному засіданні.

Нагадаємо, впродовж кількох років виготовлена стела «Я люблю Черкаси» зберігалася на одній із баз міста.

На виготовлення та розміщення стели міський бюджет виділив 300 тис. грн.

Спочатку конструкцію хотіли встановити у парку Сосновий Бір. Проте містяни створили петицію з проханням не розміщувати там стелу.

Також стелу планували встановити на дамбі біля станції Панське. Однак в обласній держадміністрації були проти.

Врешті торік було вирішено розмістити цю стелу в Дирекції парків.

коментарі
3 Коментарі
  1. У всіх обласних і навіть районних центрах такі стели вже давно стоЯть! І стоЯть не на задвірках, а в центрі, де багато людей гуляють, фотографуються. У Дніпрі – на набережній, у Вінниці у центрі біля парку, в Одесі – біля з/д вокзалу і т.д. А ми – це МИ із таким мером, що пропонував “любити Черкаси” у Панському (ХТО її там побачить, як оті знамениті тюльпани за 7 мільйонів – тільки вандали та ті, що повз проїжджають. Уявляєте, якщо у Драбові з”явиться стела “Я люблю Чигирин”?))) Це те ж саме. Тепер ця стела валяється у Бейна в ККП на “зберіганні” замість того, щоб радувати око або напроти мерії, або Білого дому – місця достатньо. Вск це так напружує та дратує…

  2. А тепер де її місце буде? Чи так і залишиться ГНИТИ на якійсь території? На кого спишуть 300 (триста) тисяч грн.?

  3. моя пропозиція – кошти , які були витрачені на підготовку всієї документації при розробленні стелли, придбання стели, її перевезення (перекидання) з місця на місце вирахувати з міського голови-дармотрата Бондаренка Толі, його сподвижників і причетних до стели. Копію квитанцій про сплату коштів ОБОВ”ЯЗКОВО опублікувати на сайті міської ради.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *