Міська рада утворила шість комісій. Хто їх очолив?

Черкаська міська рада проголосувала за утворення шести депутатських комісій.

Згідно з голосуванням, комісію з питань охорони здоров’я очолив головний лікар Першої міської лікарні, депутат від партії “За майбутнє” Тимофій Тронц. Окрім нього, до складу комісії увійшли ще троє депутатів: Карина Абрамова, Сергій Кудактіна та Юлія Саліна.

Комісію з питань земельних відносин та архітектури очолила також депутатка від “За майбутнє” Олена Агапова. Також до складу комісії увійшли Сергій Дудка, Надія Івашкова, Віталій Красюк, Валерій Міняйло, Роман Моторний, Юлія Погостінська, Олександр Савенко, Іван Сухарьков та Сергій Шмиголь.

Комісію з питань гуманітарної та соціальної політики очолила депутатка від “Голосу”, викладачка бізнес-коледжу Катерина Холупняк. До складу комісії також увійшли Василь Мойсієнко, Світлана Буряк, Олег Кашко, Сергій Прядка, Сергій Рубан і Геннадій Шевченко.

Комісію з питань бюджету та економічного розвитку очолила депутатка від партії “За майбутнє” Олена Шевченко. Окрім неї, до складу комісії увійшла ще 14 депутатів: Інна Бандура, Віктор Беззубенко, Павло Валенчук, Георгій Гладкий, Роман Діскант, Олександр Замирайло, Віктор Євпак, Нарек Казарян, Юрій Котолуп, Олексій Мельник, Араїк Мкртчян, Андрій Мушієк, Сергій Шабатура, Оксана Мелікова.

Комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту та екології очолив Руслан Батир. Також до складу увійшли Анатолій Волошин, Володимир Друмашко та Ярослав Левицький.

Комісію з прав людини, законності та етики очолила депутатка кількох скликань Любов Майборода. До її складу також увійшов Юрій Тренкін.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. ВАУ! Земельні, бюджетні питання та питання економічного розвитку – у лапах промерської партії. Невдовзі (як і казав пан Тренкін) не за горами “виїзна сесія”, ідентична Канівській, якщо
    зробить коаліцію із кворумом. Як же так прогавив пан Євпак? Розчарування №2.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.