Міська рада висловила недовіру чиновнику, якого пів року тому нагороджували за бездоганну роботу

Черкаська міська рада проголосувала за висловлення недовіри директору департаменту управління справами та юридичного забезпечення Юрію Гончару. Його роботу перевірятиме Служба безпеки України.

З пропозицією висловлення недовіри на попередньому засіданні виступив депутат міськради Павло Карась.

За словами секретаря міськради Юрія Тренкіна, Гончару було доручено організувати роботу з прийому внутрішньо переміщених осіб, проте протягом трьох місяців це доручення виконавчого комітету так виконано і не було.

– 20 червня Гончар дав доручення на той час своєму підлеглому Олегу Ткаченку, щоб він пояснив, що в робочий час роблять працівники ЦНАПу, які працювали в цьому волонтерському центрі, які функції виконують і на підставі чого вони там перебувають. Тобто він дорікав підлеглому в роботі волонтерського центру, – обурився Тренкін.

Окрім того, як стало відомо, Гончар поскаржився правоохоронцям на мера міста.

– Юрій Гончар звернувся до керівника поліції і СБУ про те, що міський голова нібито перевищив свої повноваження, коли вночі під час виїзду військового підрозділу в зону бойових дій Анатолій Бондаренко надав шість планшетів, нібито для цього треба було рішення міської ради, – зазначив Тренкін. – Я вважаю, що дії цього керівника, як мінімум, нефахові. Щодо моральної сторони – не можу надати оцінку, надайте ви своїм голосуванням.

Депутат міськради Геннадій Шевченко розповів, що після початку повномасштабної війни Гончара 45 днів не було роботі, а вийшовши з відпустки той нібито вів “антиукраїнську, диструктивну діяльність”.

Інший депутат Павло Карась запропонував звернутися до Служби безпеки, аби її спеціалісти перевірили роботу Гончара.

– Прошу надати протокольне доручення щодо до СБУ про перевірку діяльності посадової особи Гончара щодо можливих його колаборантських зв’язків і роботу на ворога. Він має прямі родинні зв’язки із паном Шабановим, який є багаторічним другом і соратником одного з головних колаборантів – Олійника, – сказав Карась.

Депутат Нарек Казарян також звинуватив Гончара в тому, що він прослуховував своїх працівників і перевіряв їхні комп’ютери, коли вони були не на місці. Він попросив правоохоронців перевірити і цей факт.

Депутатка Любов Майборода натомість закликала колег не підтримувати проєкт рішення, оскільки він нібито суперечить регламенту і згодом може бути оскаржений.

Сам Юрій Гончар під час виступу звинуватив Карася в особистій неприязні. Він зазначив, що минулоріч Карась просив про підвищення зарплати як керівника КП “Черкаситеплокомуненерго” із 124 тис. гривень до 223 тисяч. Павло Карась таку заяву Гончара не коментував.

– Ми повинні боротися проти російської федерації, а не влаштовувати тут розбірки, – резюмував Гончар.

Зрештою за висловлення недовіри проголосували 29 депутатів. Також депутат міськради Сергій Шмиголь заявив, що підтримує рішення, проте в нього не спрацював планшет.

Нагадаємо, ще в листопаді минулого року виконавчий комітет голосував за нагородження грамотою Гончара. Тоді у виконкомі вважали його багаторічну роботу в органах місцевого самоврядування “бездоганною”.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Це ж чмо, котре новій якості програло всі суди і якому тесть нараховував премії, за що був звільнений. Гнати цю гниду і нехай відповідає перед СБУ за навмисно програні суди по габаритному смітті!

  2. Історія з габаритним сміттям колись проясниться? Хто може відповісти?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.