Міська рада хоче преміювати Бондаренка за його високі досягнення у роботі

Фото – Артема Ківака

Депутати Черкаської міської ради розглянуть питання щодо преміювання міського голови Черкас Анатолія Бондаренка у 2020 році за його високі досягнення у праці як керівника.

Про це йдеться в проекті рішення міської ради, що зареєстрований вчора.

Депутати хочуть здійснювати щомісячне преміювання міського голови у розмірі 380% посадового окладу та установити йому надбавку у 100% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

Нагадаємо, у жовтні Черкаська міська рада провалила голосування за зменшення преміювання мера Анатолія Бондаренка. Згідно з документом, меру мали зменшити премію із 400% до 250% посадового окладу.

Раніше 18000 повідомляв, що наступного року заробітні плати працівників виконавчих органів міста складуть сукупно майже 250 мільйонів гривень, що становить близько 10% усього бюджету наступного року.

Опісля однопартієць мера, голова бюджетної комісії Юрій Тренкін повідомив, що ініціюватиме скорочення видатків на черкаських чиновників. Однак рада не підтримала таке рішення.

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. Ви в сосну в***лися?

  2. За что этому (харошему человеку) такую премию? Нормальный мер отказался от такой премии а этот не хочет. Гнать его с кормушки и поставить человека у которого есть совесть.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.