Міський голова пропонує дерусифікувати Ватутіне

Міський голова міста Ватутіне Олександр Заборовець виступив з ініціативою дерусифікації назви міста.

Днями відбулося засідання топонімічної комісії, на якому обговорили майбутні перейменування.

– Нам випала не дуже приємна місія, адже в останню неділю травня ми мали б відзначати 75 річчя від дня заснування міста Ватутіне, а натомість ухвалюємо рішення про початок процедури перейменування. Ми повинні виважено поставитися до цього питання та запропонувати мешканцям громади висловити своє бачення щодо перейменування вулиць та міста, а також демонтажу пам’ятників, та висловити свої пропозиції щодо нових найменувань, – зазначив мер міста Ватутіне.

За словами голови топонімічної комісії Алли Чорнобай, на території громади є низка вулиць та провулків, які підлягають перейменуванню, зокрема по: місто Ватутіне – 37; село Скаливатка – 8; село Стецівка – 5; село Чичиркозівка – 2 та у селі Юрківка – 9.

На території міста Ватутіне є пам’ятники російським діячам Максиму Горькому та Миколі Ватутіну. А в 1997 році тодішній Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 було присвоєно ім’я Миколи Ватутіна. Обговоривши ці питання було ухвалено рішення щодо проведення демонтажу вищезазначених пам’ятних знаків та зміни назви навчального закладу.
Як повідомляв “18000”, у Черкасах одну з вулиць пропонують перейменувати на честь Петлюри.

Новини, меми й авторський стікерпак у телеграмі 18000

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.