Містобудівні умови для будівництва на місці “дачі Андреєва” скасували

Черкаський виконавчий комітет скасував накази директора департаменту архітектури та містобудування про затвердження ПП «Міськбуд-Плюс» містобудівних умов та обмежень для проєктування будівництва на вулиці Менделєєва, 4. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Як пояснив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, видати містобудівні умови і обмеження забудови по Менделєєва, 4 для будівництва п’яти будинків відпочинку його зобов’язали рішенням судів, яке нині оскаржується в касаційній інстанції.

Крім того, постановою Північного апеляційного господарського суду від 18 березня 2021 року присуджено до стягнення з «Міськбуд-Плюс» на користь Черкаської міської ради, зокрема, майже 366 тисяч грн заборгованості з орендної плати по договору, понад 17 тис. гривень пені.

Водночас забудовник звернувся до Північного апеляційного господарського суду з заявою про перегляд судового рішення про стягнення з нього заборгованості. Крім того, на розгляді в суді апеляційної інстанції перебуває справа про поновлення договору оренди землі щодо земельної ділянки по вулиці Менделєєва, 4.

Нагадаємо, як писав “18000”,  забудовник «Міськбуд-Плюс» не вперше намагаються отримати дозвіл на зведення будинків. Попередні дії у 2016 році призвели до значного політичного конфлікту та напруги в місті. Забудовникам тоді так і не вдалося провести громадські слухання задля легалізації власних дій.

Колишні й теперішні працівники “Міськбуд-плюс” тісно пов’язані з партією ОПЗЖ у Черкаській обласній раді. Зокрема, колишній директор підприємства Олександр Олененко є депутатом Черкаської обласної ради від цієї фракції. На території земельної ділянки, яка планується під забудову розташоване майно, що належить комунальному підприємству все тієї ж обласної ради готель “Дніпро”. Виконуючим обов’язки директора цього підприємства є ще одна депутатка Черкаської обласної ради від фракції ОПЗЖ Людмила Сущенко.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини