Митниця потребує комплексного розвитку, а не хаотичної забудови, – Євпак*

Сьогодні біля будинку по вул. Жужоми 7 відбулися збори мешканців багатоповерхівки. Вони виступали проти зведення у себе під стінами нової “висотки”.

За даними мешканців, по сусідству з ними може з’явитися багатоповерхівка. Нині цільове призначення ділянки, що межує з будинком, житлова забудова. Проте з’явитися будинок може лише всупереч закону, оскільки ділянка розташована в межах стометрової прибережної смуги.

На збори мешканці запросили лідера черкаського “Голосу” Віктора Євпака. Розмовляючи із людьми, Євпак запевняв, що допоможе їм у боротьбі із потенційною забудовою. Зокрема, пообіцяв юридичну підтримку для підготовки листа мешканців будинку, в якому вони проситимуть місцеву владу змінити цільове призначення земельної ділянки. Також до вирішення проблеми буде залучено народних депутатів від “Голосу”.

На переконання політика, замість житлової забудови на цьому місці мав би з’явитися парк або сквер – саме таких територій нині бракує в мікрорайоні “Митниця”, як і взагалі комплексного бачення розвитку цієї території, погодженого з його мешканцями, для яких кожна подібна активність з боку проектантів чи забудовників стає несподіванкою. 

– Я принципово виступаю за розвиток набережної як рекреаційної зони. Такою точковою житловою забудовою ми втрачаємо цінність набережної як цілісного рекреаційного об’єкта. Тут біля води зведено 17 поверхів, далі на березі ще 15, а потім все забудуємо висотками, бо інших варіантів ніхто для себе вже не розглядатиме   – зазначив Євпак.

Згодом на збори приїхав і директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін. Він підтвердив, що сьогодні цільове призначення ділянки – справді “житлова забудова”. Водночас він запевнив, що зараз ділянка перебуває на балансі міської ради, тож старт будівництва тут неможливий.

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.