Михайлюк може отримати багатомільйонний контракт від “Детройту”

Святослав Михайлюк цього сезону може підписати довгостроковий контракт із “Детройт Пістонс”.

Про це інформують в прес-службі “Черкаських Мавп”.

Як повідомляють інсайдери HoopsHype, “Детройт Пістонс” зацікавлені в тому, щоб продовжити контракт із Михайлюком. Нагадаємо, що поточний контракт черкасця з клубом завершується в кінці сезону 2020/21. Зараз Михайлюк заробляє 1,6 мільйона за сезон.

Якщо клуб і гравець не погодять продовження контракту до кінця цього сезону, то влітку 2021 року Михайлюк стане обмежено вільним агентом і може отримати кваліфікаційну пропозицію на 2.12 млн доларів за сезон.

Загалом же, за правилами НБА, максимальний контракт, який може отримати Михайлюк від “Детройт Пістонс” – 53.7 мільйона доларів на чотири роки.

Нагадаємо, що минулого сезону у середньому за 22 хвилини на паркеті Святослав здобував 9.0 очка, робив 1.9 підбирання та віддавав 1.9 передачі. При цьому, черкасець реалізовував 40.3% триочковихпровів на паркеті 20 хвилин. За цей час на

А цієї ночі Святослав провів черговий передсезонний матч. У грі з “Вашингтоном” (96:99) Михайлюк був одним із найрезультативніших гравців “Детройта”. За 20 хвилин на паркеті Святослав набрав 11 очок (1-4 довоочкові, 3-6 триочкові), зробив 3 підбирання і 3 передачі й віддав 1 передачу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.