Міжміські маршрутки зобов’язали зупинятися лише на визначених зупинках у Черкасах

Міжміські маршрутні автобуси, які рухаються через обласний центр, виконком зобов’язав зупинятися лише на визначених зупинках.

Текст оголошення із посиланням на рішення виконавчого комітету від 28.12.2018 опублікувала на своїй сторінці у «Фейсбук» черкащанка Алла Юрковська.

Нагадаємо, у жовтні минулого року міські підприємці не випустили на маршрути транспорт. Тоді Черкаси фактично лишилися без транспорту. Пересуватися містом можна було лише на тролейбусах. Окрім того, збільшили кількість рейсів і міжміські перевізники, маршрути яких проходить через Черкаси.

Заступник міського голови Ігор Коломоєць вважає ухвалене виконкомом рішення – “правильним”.

– Скарг на маршрути, які не платять податки до міста, більш ніж достатньо. Сервіс не відповідає жодній вимозі, рішення міської влади вони ігнорують. Коли був шантаж перевізників, вони уже тоді возили по 5 гривень, – пояснив рішення виконкому Коломоєць.

Він також заявив, що міська влада не встановлює тариф для міжміських перевізників і не має на них впливу.

Тим часом на сайті міськради вже зареєстрували петицію про скасування рішення виконкому.

“Петиція створена у зв’язку з тим, що людям, які проживають у навколишніх селах, створені перешкоди для того,щоб доїхати до місця роботи чи навчання. Визначена кількість зупинок не задовольняє потреби пасажирів”,  – ідеться у тексті петиції.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *