Молода партія відкрила в Черкасах свій хаб

Праволіберальна партія “Демократична сокира” відкрила у Черкасах свій хаб.

Він розташований за адресою бул. Шевченка, 150.

Надалі в офісі партії планують проводити не лише збори осередку, а й лекції. Зокрема, у політсилі проанонсували проведення лекції про особливості легалізації секс-індустрії в Україні.

На відкриття офісу приїхав один із засновників партії Юрій Гудименко.

Юрій Гудименко праворуч, ліворуч – Ярослав Лавров, лідер місцевих “демсокирівців”

– Ви круті, тому що ви дуже швидко проходите шлях еволюції. Наступні кроки – переселення в міську раду, обласну раду. Потім колонізація галактики. Все це не так цікаво, як оці перші кроки, – пожартував Гудименко. – Бажаю, щоб при вирішенні проблем свого регіону ви не втрачали відчуття, що ми живемо у світі, повному ідіотів. Давайте ставитись до цього весело, не зважати, робити своє, не прогинатися під них. Будьмо креативними і незвичайними.

Партія “Демократична сокира” утворилася півтора року тому. Політсила відома своїми вуличними акціями, а також праволібералізмом. “ДемСокира” виступає за ринок землі, лібералізацію збройового законодавства, послідовну декриміналізацію наркотиків, легалізацію казино та проституції тощо.

На парламентських виборах партія висувала 10 кандидатів по мажоритарних округах в Україні. У Черкасах по 194 округу від партії балотувався Ярослав Лавров, набравши 0,54%. Нині він є керівником обласного осередку партії.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.