Зоомагазин Леопольд

МОН радить організувати дистанційне навчання: кого це стосується

Міністерство освіти і науки України радить організувати дистанційне навчання в школах, закладах професійної та вищої освіти.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці МОЗ.

Через погіршення епідеміологічної ситуації в конкретних регіонах, врахувавши консультації з Міністерством охорони здоров’я, МОН рекомендує:

  • організувати освітній процес у школах для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів;
  • у закладах професійної (професійно-технічної) освіти перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять;
  • у закладах фахової передвищої, вищої освіти запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року.

Незалежно від епідемічної ситуації, відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учнями спеціальних закладів освіти та 1-4 класів дозволено.

Додамо, рішення щодо організації дистанційного навчання в навчальних закладах Черкас планують ухвалити наприкінці цього тижня. Нагадаємо, черкаські школярі навчаються дистанційно упродовж другого тижня через хвилю повідомлень про замінування освітніх закладів.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *