Зоомагазин Леопольд

Московські клірики у Черкасах назвали національний символ “фашистським знаком” (ВІДЕО)

священник упц мп

Священники Свято-Михайлівського собору назвали український символ “Ідея Нації” “фашистським”. 

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив громадський діяч Денис Гайда.

У повідомленні громадський діяч зазначив, що після судового засідання, на яке Феодосій не прийшов, люди вирішили відвідати Свято-Михайлівський собор, де їх зустріли священнослужителі.

“Під час спілкування зі священниками, один із них звинувачував хлопця, що в нього на футболці нібито “фашистський символ”. Це був український знак “Ідея Нації” – монограма, поєднання літер “І” та “N”, яке ще з 1992 року активно використовується націоналістичними організаціями, а після початку війни є у символіці та на шевронах добровольчих військових формувань: АЗОВ та 3 ОШБр”, – йдеться в дописі.

Громадський діяч додав, що священники забороняли казати у храмі “Слава Україні”, адже церква “поза політикою” і це “приватна власність”.

Нагадаємо, що Феодосій не прийшов на суд, бо лікується вдома через “серцевий напад”.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. Так реально правду говорит у него на футболке

  2. Якщо говорити по правді, то знак “Ідея Нації” справді є ідентичним до нацистського символу «Вольфсангель». Про цей знак навіть у Вікіпедії написано. Знак, який називають в Україні «Ідея Нації» має пряме походження від нацистського режиму, який мав своїх послідовників серед українців на території нинішньої Західної України. Це історична правда, що тут приховувати. От тільки проблема в тому, що суспільство з цим пасивно погоджується. Якщо комуністичну символіку активно ліквідовують, то до нацистської чомусь ставляться нейтрально або ж взагалі схвалюють.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *