Фільми “Мої думки тихі”,  “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” та “Черкаси” увійшли до рейтингу найкасовіших кінострічок України 2020 року. 

Про це інформує “Нове українське кіно“.

Згідно з рейтингом ресурсу, найбільш касовими українськими фільмами минулого року стали “Мої думки тихі” (10 млн грн) та “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” (9,6 млн грн). Третє місце посідають “Наші котики” (8,7 млн грн).

Четверте місце у рейтингу займає фільм “Черкаси”. Його касові збори склали 6,4 млн грн. П’яту сходинку рейтингу посіла кінострічка “Віддана” – 6,3 млн грн. Шосту – “Гола правда” (4,3 млн грн), сьому – “Казка старого мельника” (1, 093 млн грн), восьму –  “Атлантида” (1 075 млн грн), дев’яту – Фортеця Хаджибей (750 тисяч грн), десяту – “Толока” (654 тисяч грн).

Джерело даних про касові збори: kino-teatr.ua.

Нагадаємо, фільм “Пекелька Хоругва, або Різдво Козацьке” написаний за сценарієм уманського казкаря Сашка Лірника, а прототипом головного героя кінострічки “Мої думки тихі” став черкащанин Дмитро Кравченко.

Фільм “Черкаси” розповідає про однойменний тральщик. Стрічка заснована на реальних подіях та розповідає про початок окупації півострова Крим та тритижневий опір останнього українського корабля “Черкаси”.

По темі

  • Фільм за сценарієм уманського казкаря отримав премію ім. Лесі Українки

    Сценарій фільму “Пекельна Хоругва, або Різдво козацьке” отримав премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва.  Про це повідомив уманський казкар Сашко Лірник, який написав сценарі…
  • "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке" вийшла онлайн

    Фільм-казка для всієї родини “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” вийшла онлайн на Takflix. Знята стрічка за сценарієм уманського казкаря Сашка Лірника. Про це пише Нове українське кіно. Стрічка доступна мовою оригіналу на території Укра…
  • Фільм за сценарієм уманського казкаря повертається на екрани

    Сімейний фільм “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”, створений за мотивами твору  казкаря з Умані Сашка Лірника, повертається до показів у кінотеатрах. Про це пише “Нове українське кіно”. Сьогодні та завтра фільм покажуть у К…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.