“МОЗ проти перенесення жорсткого карантину, проти його скасування”, – Степанов

Фото: “Слово і діло”

У Міністерстві охорони здоров’я проти скасування та перенесення локдауну. Аргументують тим, що січневий жорсткий карантин допоможе уникнути локдауну навесні. 

Про це повідомив Максим Степанов на брифінгу 6 січня, пише “Українська правда”.

– Міністерство охорони здоров’я проти перенесення жорсткого карантину, проти його скасування. У нас фіксується на сьогодні, це в період свят, близько 5-ти, 6-ти, майже 7-ми тисяч випадків захворювання на COVID-19, щодня від цієї хвороби помирає близько 200 людей. Наразі понад дві тисячі людей перебувають у лікарнях, більше 10% – це важкі хворі. Взагалі у нас збільшується кількість важких хворих, – зауважив Максим Степанов.

Він додав, що на думку епідеміологів необхідне введення жорсткого карантину саме з 8 до 24 січня для того, щоб максимально “збити хвилю” і протриматися до весни, до квітня-травня, без введення жорстокого карантину, який може нанести збитків економіці країни.

За його Степанова, бізнес розуміє необхідність обмежень і готовий до них.

Міністр очікує зростання кількості хворих на COVID-19 після свят і збільшення навантаження на медичну систему, відповідно. А з кінця січня очікується також пік захворюваності на грип – також інфекційне захворювання, яке має ускладнення, подібні до COVID-19.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.